KREDYT HIPOTECZNY NA MIESZKANIE I REMONT

KREDYT HIPOTECZNY NA MIESZKANIE I REMONT


Kredyt na remont. Jeśli właśnie kupujesz nieruchomość i chcesz ją wyremontować lub masz już dom i potrzebujesz pieniędzy na remont, możesz skorzystać z naszej oferty kredytu hipotecznego. Będziemy Cię wspierać na każdym etapie Twojej inwestycji.

13.06.2016

 · Kredyt hipoteczny jest najtańszym dostępnym źródłem finansowania, dlatego warto go wykorzystać, gdy wydatki na zakup mieszkania i jego przystosowanie do naszych potrzeb przekraczają ...

03.05.2012

 · Oczywiście kredyt hipoteczny na remont mieszkania nie jest wolny od pewnych ograniczeń. Musisz mieć na uwadze, że kredyt hipoteczny zawsze wiąże się z posiadaniem zdolności kredytowej. Nie ma w tym przypadku znaczenia, że chcesz go przeznaczyć jedynie na remont …

Ogólne zasady udzielania kredytów hipotecznych. Kredyt hipoteczny to najlepszy sposób na szybki zakup i wykończenie mieszkania dla osób, które nie są w stanie wyłożyć od ręki kilkuset tysięcy złotych gotówki. Jest to pożyczka finansowa której zabezpieczeniem staje się nieruchomość kredytobiorcy.

Według specjalistów, kredyt hipoteczny na wykończenie lub remont mieszkania będzie opłacalny w przypadku droższych inwestycji, których wartość przekracza kilkanaście tysięcy złotych. Mniejsze remonty lub prace wykończeniowe warto pokryć ze środków własnych, lub przy pomocy kredytów, które nie stanowią obciążenia hipotecznego.

Dlaczego warto włączyć koszt remontu w kredyt hipoteczny. Stan deweloperski mieszkania czy też okazyjnie kupiony lokal na rynku wtórnym, często nie pozwala na wprowadzenie się nowych właścicieli tuż po otrzymaniu kluczy. Bez środków na wykończenie czy remont, zamieszkanie w nowym miejscu może odłożyć się w czasie.