KREDYT SAMOCHODOWY PKO

KREDYT SAMOCHODOWY PKO


O kredytach samochodowych; PKO BP. PKO BP nie udziela typowych kredytów samochodowych. Udziela za to pożyczek i kredytów gotówkowych na dowolny cel, którego to może być zakup samochodu. Max Pożyczkę z Mini Ratą PKO BP możesz przeznaczyć na dowolny cel w zależności od Twoich aktualnych potrzeb i wymagań.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKO Bank Polski SA numeru telefonu poprzez jednorazowy kontakt telefoniczny w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług tego Banku. Administratorem danych osobowych jest PKO Bank Polski S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim to proste zasady i niskie oprocentowanie. Ratę i całkowity koszt pożyczki obliczysz przy pomocy kalkulatora na stronie. RRSO to tylko 13,05%.

Kredyt samochodowy PKO BP pozwala na uzyskanie wsparcia do 20 tysięcy złotych i umożliwia jego spłatę nawet w ciągu ośmiu lat, co sprawia, że jest to rozwiązanie szczególnie atrakcyjne z punktu widzenia tych osób, które muszą zmagać się z koniecznością ponoszenia szeregu wydatków.

Spółka Rankomat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, Ul. Wolska 88, 01 - 141 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000588980, NIP 527-27-51-881, zwana dalej "Rankomat" …

11.12.2012

 · Jestem w Banku PKO SA, ale od jakiegoś czasu zaczynam się przyglądać bliżej PKO BP i stwierdzam, że mają lepszą ofertę. Interesuje mnie teraz kredyt samochodowy i nie wiem, czy się nie przenieść. Nie wiem jak to wygląda w praktyce i nie chcę się wkopać w …

Porównywarka kredytów samochodowych pomoże wybrać ci najlepszą ofertę kredytową, którą przeznaczysz na zakup samochodu, motocykla lub innego pojazdu. Przejrzyj najtańsze kredyty samochodowe, sprawdź jakie jest ich oprocentowanie, RRSO, prowizja, kwota do spłaty i rata. Porównaj kredyty samochodowe z 0 banków i wybierz korzystną ofertę dla siebie.

Kredyt samochodowy jest kredytem celowym przeznaczonym na zakup pojazdu, który nie musi być wcale samochodem osobowym. Zobowiązanie tego typu pozwala także na zakup ciężarówek, motocykli, quadów, przyczep, a nawet łodzi motorowych. Banki dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu na przedmiocie finansowania istotnie zmniejszają swoje ryzyko.

Kredyt na samochód można zaciągnąć przy pomocy zwykłej pożyczki gotówkowej. Warto jednak pamiętać, że takie rozwiązanie będzie dla Ciebie mniej korzystne niż, specjalnie do tego celu przygotowany, kredyt samochodowy. Dzięki rzeczowemu zabezpieczeniu w postaci pojazdu, kredyty celowe (na samochód) są tańsze.

Kredyt na zakup używanego pojazdu w cenie 32 300 zł, z wpłatą własną 7 400 zł i zabezpieczeniem w postaci przewłaszczenia pod warunkiem zawieszającym. Kto może otrzymać kredyt samochodowy? Kredyt Samochodowy oferowany jest osobom, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz osiągają stały dochód z tytułu: