POŻYCZKA BANK POCZTOWY

POŻYCZKA BANK POCZTOWY


Administratorem danych jest Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17. Dane osobowe są zbierane w celu udzielenia odpowiedzi w zgłoszonej sprawie, w tym przekazania informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie, jeżeli będzie to konieczne do udzielenia niniejszej odpowiedzi.

Pożyczka hipoteczna na dowolny cel. Gotówka pod zastaw. Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu zgodnie z ustawą z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami (Dz. U. z 2017 r. poz. 819) dla Pocztowej Pożyczki Hipotecznej udzielonej przez Bank Pocztowy …

Pożyczkę hipoteczną możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, w tym na spłatę zobowiązań w innym banku z wyłączeniem przeterminowanych zobowiązań wobec skarbu Państwa (np. ZUS, US) oraz przeterminowanych zobowiązań kredytowych.

Teraz bez zbędnych formalności otrzymasz pieniądze na dowolny cel korzystając z Pożyczki na Poczcie. Szybka Pożyczka do 3 500 zł dostępna jest na oświadczenie, a środki wypłacane są "od ręki".

Kredyt w Banku Pocztowym można dostać nawet na 10 lat. Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 000 zł. Zobacz, co jeszcze powinieneś wiedzieć o pożyczce w Banku Pocztowym. Poznaj opinie klientów Banku pocztowego i sprawdź szczegóły oferty kredytów gotówkowych.

Infolinia banku. tel. 801 100 500 dla telefonów stacjonarnych. tel. 52 34 99 499 dla telefonów komórkowych oraz stacjonarnych krajowych i zagranicznych. Porozmawiaj online w języku migowym. Więcej informacji kontaktowych

Bank Pocztowy – oferta produktowa Bank Pocztowy, poza kredytem gotówkowym, proponuje ponadto szereg innych usług i produktów finansowych. W ofercie znajdują się kredyty mieszkaniowe, pożyczki hipoteczne czy kredyty w koncie.

Infolinia banku. tel. 801 100 500 dla telefonów stacjonarnych. tel. 52 34 99 499 dla telefonów komórkowych oraz stacjonarnych krajowych i zagranicznych. Porozmawiaj online w języku migowym. Więcej informacji kontaktowych

Bank Pocztowy to uniwersalny Bank świadczący bezpieczne i przejrzyste usługi finansowe w Urzędach Pocztowych i własnych odziałach w całym kraju. Swoim Klientom oferuje dostęp do środków poprzez: bankowość internetową - usługa Pocztowy24, konsultantów telefonicznych w Call Center oraz możliwość sprawdzania stanu konta przez SMS.

Bank Pocztowy to polski bank detaliczny. Zapewniamy proste, bezpieczne usługi finansowe w dobrej cenie. Oferta dla klientów indywidualnych i firm: konto osobiste, oszczędnościowe, lokaty, kredyty, pożyczki, karty kredytowe.