POZYCZKA RATALNA

POZYCZKA RATALNA


Pozyczka-ratalna.pl nie jest firmą pożyczkową. To pośrednik pożyczkowy zapewniający wysoką jakość usług w sektorze pozabankowych pożyczek online. Serwis gromadzi informacje, które udostępniają klienci w trakcie wypełniania wniosku. Dzięki tym danym dopasowuje ofertę do aktualnych potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy.

Pożyczka ratalna jest zobowiązaniem długoterminowym (najczęściej na okres od 1 miesiąca do 5 lat), na wysoką sumę pieniężną (najczęściej od 200 zł do 150 000 zł). Pożyczkę ratalną, jak sama nazwa wskazuje, spłaca się w ratach – miesięcznych, a czasami tygodniowych.

Nowa wersja obszernego zestawienia pożyczek ratalnych online. Kategoria: pożyczki na raty. Oferty pozabankowe, bankowe i od pośredników. Duże marki i kilkadziesiąt mało znanych firm.

Pożyczki ratalne na 3 lata zapewniają udany kompromis, pozwalając rozłożyć zobowiązanie na niewygórowane raty, ciesząc się doraźnymi korzyściami już teraz. Spośród firm pożyczkowych, jakie zgromadził nasz ranking pożyczek ratalnych, nie brakuje takich, które umożliwiają wydłużyć okres spłaty pożyczki nawet do 36 miesięcy.

Dlatego, gdy w planach masz większe potrzeby, pożyczka ratalna to dobry pomysł, bo możesz otrzymać gotówkę do 60 tys. zł. Zdarzają się także oferty sięgające 80 tys. zł. Co ciekawe, samo określenie pożyczka ratalna tyczy się również zakupów na raty.

Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 10 grudnia 2020 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki.