POŻYCZKI DLA ZADŁUŻONYCH BEZ SPRAWDZANIA BAZ

POŻYCZKI DLA ZADŁUŻONYCH BEZ SPRAWDZANIA BAZ


21.01.2020

 · Uwaga! Pożyczka bez sprawdzania baz dłużników nie zawsze jest możliwa. Składając zapytanie w jednym z BIG-ów pożyczkodawca może sprawdzić klienta w pozostałych bazach wchodzących w skład Biura Informacji Gospodarczej. BIG InfoMonitor jest natomiast jedynym BIG-iem, który ma także dostęp do danych z BIK i ZBP.

07.11.2020

 · Pożyczki bez baz – kto może otrzymać? Pożyczki bez sprawdzania w bazach najczęściej są wybierane przez osoby nadmiernie zadłużone, które z uwagi na zaległości w spłacie innych zobowiązań, widnieją w rejestrach dłużników.Przypomnijmy, że wbrew obiegowej opinii, baza BIK (Biuro Informacji Kredytowej) nie jest bazą dłużników.

18.07.2020

 · Pożyczki ratalne bez baz BIK. Efino, Ferratum Money, Superrata, Tani Kredyt, Solven, Smart Pozyczka. Pożyczki na raty bez baz KRD. MoneyMan, Rapida, Credissimo. Chwilówki bez baz – zestawienie 15 firm pożyczkowych. Tabela zawiera informacje z których baz …

Pożyczki bez sprawdzania baz to jedna z ofert pozabankowych firm pożyczkowych, które oferują pomoc również osobom z niedoskonałą historią kredytową. Jeżeli mamy negatywny wpis w bazach, nie otrzymamy wsparcia finansowego w banku. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą pozabankowe pożyczki bez sprawdzania baz dłużników.

02.07.2020

 · Dlatego pożyczka dla zadłużonych bez sprawdzania baz jest stworzona dla Ciebie, gdy: masz negatywne wpisy w BIK, KRD, ERIF lub w innych rejestrach, posiadasz niską zdolność kredytową, wykazujesz problemy ze spłatą przeszłych zobowiązań, masz zadłużenie komornicze.

02.01.2020

 · Zapraszamy wobec tego do złożenia wniosku na naszej stronie. Udzielamy pożyczek także osobom zadłużonym bez sprawdzania baz dłużników oraz tym nieposiadającym zdolności kredytowej. Wniosek wypełnisz, przechodząc na stronę główną, a następnie krokiem wybierzesz odpowiednią dla siebie kwoty pożyczki oraz czas spłaty.